masáže

INDIVIDUÁLNÍ MASÁŽ DLE PŘÁNÍ KLIENTA - 30, 60, 90 A 120 MINUT

Z krátké konzultace s Vámi sestavím masáž přímo pro Vaše potřeby. Individuální masáže většinou kombinují několik typů technik.

MASÁŽ CELÉHO TĚLA S AROMA OLEJI - 90 MINUT

Tato masáž je ideální volbou pro relaxaci a regeneraci Vašeho těla. Efektivně pomáhá zbavit se stresu a napětí. Používáme aroma oleje, které mají blahodárný účinek pro Vaši pokožku.

LYMFATICKÁ DRENÁŽ - 90 MINUT

Detoxikační masáž, která Vás čistí od bakterií, virů a škodlivých látek, kterým je Vaše tělo každým dnem vystavováno. Všechen odpad z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy. Touto masáží čistíte nejen své tělo od škodlivin, ale napomáháte své lymfatické soustavě.

BREUSSOVA MASÁŽ - 90 MINUT

Jemná a citlivá masáž v oblasti zad, která výrazně regeneruje hlavně Vaše meziobratlové ploténky a zbaví Vás od problémů v pohybovém aparátu v oblasti kříže a beder. Masáž Vás zbavuje i duševního napětí.

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ - 90 MINUT

Med má skvělé detoxikační účinky, které při kontaktu s pokožkou zaručí odplavení škodlivin, bakterií a virů. Tento druh masáže je vhodný k relaxaci, léčení nemocí, ale i k posílení Vašeho imunitního systému.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - 90 MINUT

Skvělý výběr masáže pro sychravé a podzimní dny. Lávové kameny Vaše tělo skvěle prohřejí, zasahují do spoušťových bodů, uvolňují svalové ztuhnutí a spasmy. Můžete v klidu ležet a vnímat, jak se Vaše bolesti pozvolna rozpouští.

ANTISTRESOVÁ MASAŻ RAMEN, ŠÍJE, OBLIČEJE, HLAVY - 60 A 90 MINUT

Stres se rád zabydluje do míst v oblasti hlavy, ramen a krku, což jsou důležitá energetická centra v těle. Tato zdravotní a relaxační masáž zmírní napětí, rozpustí vláknité shluky a uzliny, vyplaví toxiny a naladí Vás do pohody, která Vám zaručeně zpříjemní život. 

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL, MASÁŽ NOHOU A CHODIDEL - 60 A 90 MINUT

Zlepšení spánku, krevního oběhu, metabolismu, k tomu relaxace a úleva od bolesti. To vše může nabídnout tento typ masáže, kdy lehkým tlakem aktivujeme reflexní body u Vaších nohou. Uvidíte, že tento druh masáže bylo správné rozhodnutí. 

INDIVIDUÁLNÍ MASÁŽ DLE PŘÁNÍ KLIENTA

Z krátké konzultace s Vámi sestavím masáž přímo pro Vaše potřeby. Individuální masáže většinou kombinují několik typů technik, aby jste se u nás cítili co nejvíc příjemně. Tato masáž je dostupná v délce 60 a 90 minut.

HLOUBKOVÁ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ VČETNĚ DIAGNOSTIKY

Ideální druh masáže k manuální korekci páteře a odstranění napětí celého těla. Klíčovou technikou u této masáže je nalezení tzv. spoušťových bodů, které zapříčiňují bolest svalstva. Střídáním silnějších a slabších tlaku na tyto body zajistíme, že vás oblast už nebude nadále trápit. Tato masáž je dostupná v délce 90 minut.

MASÁŽ CELÉHO TĚLA S AROMA OLEJI

Tato masáž je ideální volbou pro relaxaci a regeneraci Vašeho těla, efektivně pomáhá ke zbavení stresu a napětí. Pro tuto masáž používáme aroma oleje, které mají blahodárný účinek pro Vaší pokožku. Masáž je dostupná v délce 90 minut. 

LYMFATICKÁ DRENÁŽ

Detoxikační masáž, která Vás čistí od bakterií, virů a škodlivých látek, kterým je Vaše tělo každým dnem vystavováno. Všechen odpad z tkání je totiž odváděn do cév lymfatické soustavy, která potřebuje pomoc od profesionála. Touto masáží tedy nejen čistíte své tělo od škodlivin, ale napomáháte své lymfatické soustavě, aby se s dalšími nečistotami lépe vypořádala. Masáž je dostupná v délce 90 minut. 

BREUSSOVA MASÁŽ

Jemná a citlivá masáž v oblasti zad, která výrazně regeneruje hlavně Vaše meziobratlové ploténky a zbaví Vás od problémů v pohybovém aparátu v oblasti kříže a beder. Masáž Vás ale zbavuje i od duševního napětí. Tento typ je dostupný v délce 90 minut.

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ

Med má skvělé detoxikační účinky, které při kontaktu s pokožkou zaručí odplavení škodlivin, bakterií a virů, se kterými se naše tělo potýká celý život. Tento druh masáže je vhodný k relaxaci, léčení nemocí, ale i k posílení Vašeho imunitního systému. Nechává také Vaší pokožku sametově hladkou. Tato masáž je dostupná v délce 90 minut.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Skvělý výběr masáže pro sychravé, podzimní dny. Lávové kameny Vaše tělo skvěle prohřejí, zasahují do spoušťových bodů, uvolňují svalové ztuhnutí a spasmy. Můžete v klidu ležet a vnímat, jak se Vaše bolesti pozvolna rozpouští. Masáž je dostupná v délce 90 minut.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ RAMEN, ŠÍJE, OBLIČEJE, HLAVY

Stres se rád zabydluje do míst v oblasti hlavy, ramen a krku, což jsou důležitá energetická centra v těle. Tato zdravotní a relaxační masáž zmírní napětí, rozpustí vláknité shluky a uzliny, vyplaví toxiny a naladí Vás do pohody, která Vám zaručeně zpříjemní život. Masáž je dostupná v délce 60 a 90 minut. 

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Zlepšení spánku, krevního oběhu, metabolismu, k tomu relaxace a úleva od bolesti. To vše může nabídnout tento typ masáže, při kterém Vám náš odborník nalezne a lehkým tlakem aktivuje reflexní body u Vašich nohou. Uvidíte, že tento druh masáže bylo správné rozhodnutí. Masáž chodidel provádíme v délce 60 a 90 minut. 

MASÁŽ NOHOU A CHODIDEL

Zlepšení spánku, krevního oběhu, metabolismu, k tomu relaxace a úleva od bolesti. To vše může nabídnout tento typ masáže, při kterém Vám náš odborník nalezne a lehkým tlakem aktivuje reflexní body u Vašich nohou. Uvidíte, že tento druh masáže bylo správné rozhodnutí. Masáž chodidel provádíme v délce 60 a 90 minut. 

HLOUBKOVÁ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ VČETNĚ DIAGNOSTIKY - 90 MINUT

Ideální druh masáže k manuální korekci páteře a odstranění napětí celého těla. Klíčovou technikou u této masáže je nalezení tzv. spoušťových bodů, které zapříčiňují bolest svalstva. Střídáním silnějšího a slabšího tlaku na tyto body zajistíme, že Vás bolest páteře už nebude nadále trápit.