masáže

MASÁŽ DRAHÝMI KAMENY - 60 a 90 MINUT

Jedná se o masáž s prvky klasické, relaxační a regenerační masáže za použití různých drahých kamenů. Správnými tahy se propracujeme jemně i k těm nejhlubším svalovým vrstvám. Touto metodou účinně stimulujeme reflexní body, pomáháme  odstraňovat bloky a uvolňovat spasmy ve svalech.

MASÁŽ HORKÝMI MUŠLEMI - 60 a 90 MINUT

Základním prvkem této masáže jsou nepřetržitě hřející mořské mušle pocházející z pobřežních oblastí ostrovů Filipín, které v kombinaci s masáží odstraňují svalové a energetické bloky v těle, eliminují napětí a stres.

Unikátnost masáže spočívá v síle tepla a dotyku. Stále hřející mušle produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do vaší pokožky. Díky zahřívání a uvolnění pokožky se také lépe vstřebávají léčivé oleje. 

MASÁŽ PRO TĚLO A DUŠI - 60, 90 a 120 MINUT

Jedná se o kombinaci klasické relaxační a regenerační masáže zad a hlavy ve spojení s lávovými kameny. Díky tomu dojde k propojení účinků hloubkové masáže s hlubokou relaxací těla i duše. Budete odcházet jako znovuzrození.

INDIVIDUÁLNÍ MASÁŽ DLE PŘÁNÍ KLIENTA - 30, 60, 90 a 120 MINUT

Z krátké konzultace s Vámi sestavím masáž přímo pro Vaše potřeby. Individuální masáže většinou kombinují několik typů technik.

RELAXAČNÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA S AROMA OLEJI - 60, 90 a 120 MINUT

Tato masáž je ideální volbou pro relaxaci a regeneraci vašeho těla. Efektivně pomáhá zbavit se stresu a napětí. Používáme aroma oleje, které mají blahodárný účinek pro vaši pokožku.

LYMFATICKÁ DRENÁŽ - 90 MINUT

Detoxikační masáž, která Vás čistí
od bakterií, virů a škodlivých látek, kterým je Vaše tělo každým dnem vystavováno. Všechen odpad z tkání je odváděn do cév lymfatické soustavy. Touto masáží čistíte nejen své tělo od škodlivin, ale napomáháte své lymfatické soustavě.

BREUSSOVA MASÁŽ - 60 a 90 MINUT

Jemná a citlivá masáž v oblasti zad, která výrazně regeneruje hlavně vaše meziobratlové ploténky a zbaví vás
problémů v pohybovém aparátu v oblasti kříže a beder. Masáž vás zbavuje i duševního napětí.

DETOXIKAČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ - 90 MINUT

Med má skvělé detoxikační účinky, které při kontaktu s pokožkou zaručí odplavení škodlivin, bakterií a virů. Tento druh masáže je vhodný k relaxaci, léčení nemocí, ale i
k posílení Vašeho imunitního systému.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY - 60 a 90 MINUT

Skvělý výběr masáže pro sychravé a podzimní dny. Lávové kameny Vaše tělo skvěle prohřejí, zasahují do spoušťových bodů, uvolňují svalové ztuhnutí a spasmy. Můžete v klidu ležet
a vnímat, jak se Vaše bolesti pozvolna rozpouští.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ RAMEN, ŠÍJE, OBLIČEJE A HLAVY - 60 MINUT

Stres se rád zabydluje do míst v oblasti hlavy, ramen a krku, což jsou důležitá energetická centra v těle. Tato zdravotní a relaxační masáž zmírní napětí, rozpustí vláknité shluky a uzliny, vyplaví toxiny a naladí vás do pohody, která vám zaručeně zpříjemní den. 

MASÁŽ NOHOU NEBO RUKOU - 60 a 90 MINUT

Zlepšení spánku, krevního oběhu, metabolismu, k tomu relaxace a úleva
od bolesti. To vše může nabídnout tento typ masáže, kdy lehkým tlakem aktivujeme reflexní body u vašich nohou nebo rukou. Uvidíte, že tento druh masáže bylo správné rozhodnutí. 

MADEROTERAPIE - 60 a 90 MINUT

Nebo-li terapie dřevem je celostní metoda práce s tělem pocházející z Kolumbie, která kombinuje ruční lymfodrenáž s masáží využívající speciální anatomicky tvarované dřevěné nástroje (válečky, zvony atp.), které se díky své různé velikosti a tvaru perfektně přizpůsobí každé problematické partii vašeho těla. Výhodou použití těchto speciálně navržených dřevěných nástrojů je umožnění intenzivního tlaku na vláknitou celulitidu a odstranění tukových usazenin společně s dalšími toxiny. Jedná se tedy o anticelulitidní techniku, která podporuje tvarování postavy, hubnutí a zlepšuje vzhled a funkci kůže. 

HLOUBKOVÁ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ VČETNĚ DIAGNOSTIKY - 90 MINUT

Ideální druh masáže k manuální korekci páteře a odstranění napětí celého těla. Klíčovou technikou u této masáže je nalezení tzv. spoušťových bodů, které zapříčiňují bolest svalstva. Střídáním silnějšího a slabšího tlaku
na tyto body zajistíme, že Vás bolest páteře už nebude nadále trápit.