celotělové rituály

Každý z našich speciálně připravených a unikátních celotělových rituálů se skládá z:

  • relaxační koupele nohou s kvalitními přírodními ingrediencemi
  • celotělové peelingové masáže pro rychlejší regeneraci pokožky a přípravu na vstřebávání vyživujících látek z následného zábalu
  • zábalu celého těla ve speciálně připravené směsi přírodních ingrediencí
  • relaxační masáže dle vašeho výběru 100% přírodním, zastudena lisovaným olejem v bio kvalitě – hlava, krk, šíje, záda, ruce, nohy nebo celotělová (v případě výběru 120 a 150 minutové varianty)
  • Na popisu rituálů pracujeme…

LUXUSNÍ CELOTĚLOVÉ RITUÁLY

KOUZELNÝ PERLOVÝ RITUÁL - celotělový omlazující a vyživující rituál, doporučujeme pro zralou pokožku

Hlavní složkou tohoto rituálu je prášek ze 100% říčních perel. Perlový prášek má blahodárné účinky na povadlou a unavenou pokožku, zlepšuje imunitní schopnost buněk, hydratuje, reguluje pH pokožky, vyživuje, dodává jí svěžest a pružnost. Stimuluje krevní oběh a podporuje aktivní regeneraci buněk. Perly jsou také přírodním zesvětlovačem.

Perlový prášek se v tradiční čínské medicíně používá po staletí jako prostředek ke zmírnění procesu stárnutí a prodloužení života.

Další hojně zastoupenou složkou je 100% přírodní mandlový zastudena lisovaný olej v BIO kvalitě, který patří k nejjemnějším olejům vůbec a proto je vhodný i pro velmi citlivou pokožkou. Má vysoký obsah minerálů (vápník, draslík, hořčík a fosfor), nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů A a E. Pokožku zklidňuje, vyživuje, hydratuje, dodá jí energii, omlazuje a sjednocuje tón pleti.

STŘÍBRNÝ RITUÁL - celotělový uklidňující a regenerační rituál, doporučujeme pro mastnější a citlivou, začervenalou a problematickou pokožku

Hlavní složkou tohoto rituálu je kosmetické a koloidní stříbro. To je vhodné převážně pro mastnější a citlivou pokožku se sklonem k zarudnutí nebo akné.

Stříbro pokožku osvěží, zmatní, problematická místa zregeneruje. Stříbro má také antibakteriální, zvlhčující a pečující účinky. Pokožku hojí, vyživuje a zklidňuje.

Další hojně zastoupenou složkou je 100% přírodní olej z plodů ostropestřce mariánského zastudena lisovaného v BIO kvalitě. Ostropestřec má antioxidační a protizánětlivé účinky, pomáhá tedy tlumit podráždění a zánětlivá onemocnění kůže včetně akné. Ostropestřec pokožku regeneruje, rozjasňuje a urychluje proces hojení ran.

ZLATÝ RITUÁL - celotělový omlazující, vyživující a uklidňující rituál, doporučujeme pro zralou a unavenou pokožku

Nechte si hýčkat vaši pokožku luxusní směsí tekutého a 24 K kosmetického zlata. Zlato bylo po staletí spojováno s pomyslným věčným mládím a vitalitou, navrací  pokožce mladost a zdraví.

Zlato má silné antioxidační účinky, dokáže pokožce rychle navrátit pružnost a jas. Chrání také pokožku před oxidačními procesy, napomáhá k jejímu pročištění a odplavování toxinů, zklidňuje citlivou, alergickou pokožku, dokáže vázat velké množství vody a tím ji hydratovat. Pomáhá okysličovat vrchní vrstvu kůže. Díky rozjasňujícím účinkům je zlato vhodné na pigmentové skvrny.

Další z mnoha složek tohoto rituálu je přírodní arganový olej v BIO kvalitě, přezdívaný také jako tekuté zlato. Arganový olej má anti-again efekt, je tedy ideální pro stárnoucí pokožku a vrásky. Má antioxidační účinky, hydratuje, navrací pokožce pružnost a pevnost, pokožku zjemňuje a suchou a podrážděnou vyživuje. Doplní ji o vitamín E, omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny, pomáhá k obnově kolagenu. Má hojivé účinky.

DARY MRTVÉHO MOŘE - celotělový detoxikační rituál

Hlavní složkou tohoto rituálu je přírodní sůl a bahno z Mrtvého moře, které pečuje o problematickou pokožku s příznaky akné, lupénky, ekzémů a jiných kožních problémů. Bahno je bohaté na množství minerálních látek, které o pokožku pečují a regenerují ji. Díky přírodnímu složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Má hydratační, zkrášlující, očistné, hojivé a ulevující účinky. Urychluje detoxikační proces pokožky, napíná ji a zvlhčuje. Pečuje také o namožené svaly a klouby, tiší chronické bolesti zad, uvolňuje svalové napětí a podporuje krevní oběh.

ČOKOLÁDOVÉ OPOJENÍ - celotělový rituál plný energie

Nechte hýčkat nejen vaši pokožku, ale i vaše smysly vůní 100% čokolády, mandlí a sušené pomerančové kůry. I vašim chodidlům dopřejete díky tomuto rituálu blahodárné účinky Kleopatřiny koupele nohou. 

Čokoláda obsahuje mnoho minerálních látek, vitamínů, koenzymů a antioxidantů, díky kterým má prokazatelně omlazující účinky, pokožku zvláčňuje, vyhlazuje a vyživuje, podporuje také mikrocirkulaci, zpevňuje ji a regeneruje. Čokoláda aktivuje tvorbu pozitivních hormonů jako jsou endorfiny a serotonin.

Další hojně zastoupenou složkou je 100% přírodní mandlový zastudena lisovaný olej v BIO kvalitě, který patří k nejjemnějším olejům vůbec a proto je vhodný i pro citlivou pokožkou. Má vysoký obsah minerálů (vápník, draslík, hořčík a fosfor), nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů A a E. Pokožku zklidňuje, vyživuje, hydratuje, dodá jí energii, omlazuje a sjednocuje tón pleti.

Kleopatřina koupel nohou vám dodá blahodárné účinky plnotučného mléka, medu a oleje.

CAMU CAMU - celotělový rituál plný energie a vitamínů

Camu camu je ovoce pocházející z oblasti Amazonie a je význačné převážně vysokým obsahem vitamínu C (podle dostupných údajů se považuje za potravinu obsahující největší obsah vitamínu C na světě). Díky tomu má na pokožku silné protizánětlivé a antioxidační účinky, přispívá k tvorbě kolagenu. Obsahuje dále vitamín B2 a B3, minerály (vápník, draslík, železo) a vysoké množství karotenoidů. Pro vaši pokožku je tak doslova vitamínovým koktejlem. Vybírám pro vás 100% prášek z Camu Camu v BIO kvalitě.

Další hojně zastoupenou složkou je 100% přírodní mandlový zastudena lisovaný olej v BIO kvalitě, který patří k nejjemnějším olejům vůbec a proto je vhodný i pro citlivou pokožkou. Má vysoký obsah minerálů (vápník, draslík, hořčík a fosfor), nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů A a E. Pokožku zklidňuje, vyživuje, hydratuje, dodá jí energii, omlazuje a sjednocuje tón pleti.

CAMU CAMU - celotělový omlazující a pečující rituál

Moringa olejodárná je strom pocházející z Indie z úpatí Himaláje. Patří mezi superpotraviny. Je to zatím nejbohatší plodina co do množství antioxidantů, minerálů, vitamínů a aminokyselin, která je na světě známa, proto se jí přisuzují až zázračné účinky na zdraví, vitalitu těla a mysli a ne nadarmo přezdívá “strom života”. Obsahuje 90 vitamínů, 46 antioxidantů, 9 aminokyselin, bílkoviny a minerály. Na pokožku má výrazné anti-aging účinky, vyhlazuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje barevný tón pokožky.  prášek Olej z moringy je vhodný pro všechny typy pleti, hlavně pro citlivou a ekzimatickou pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a obnovu buněk.

Pro naši proceduru pro vás používáme ten nejkvalitnější prášek z listů moringy olejodárné v BIO kvalitě a zastudena lisovaný olej ze semen moringy v BIO kvalitě.


Sezónní CELOTĚLOVÉ RITUÁLY

CELOROČNÍ

DOUŠEK ZELENÉHO ČAJE - celotělový detoxikační rituál

Dopřejte zelený čaj nejen svým chuťovým pohárkům, ale jeho blahodárné účinky i vaší pokožce.

Zelený čaj má na pokožku silné antioxidační a protizánětlivé účinky, snižuje zarudnutí pleti a její podráždění, podílí se také na snižení otoků kůže. Obsahuje flavonoidy, pro ochranu buněk a řadu životně důležitých vitamínů (převážně B2 a E), minerálů a stopových prvků. Díky tomuto intenzivně hydratuje, podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje elasticitu kůže a mírní projevy stárnutí. Třísloviny obsažené v zeleném čaji zatahují póry. Vybíráme pro vás vždy prvotříní zelený čaj v BIO kvalitě.

Jaro

MEDOVO-ZÁZVOROVÝ – celotělový rituál, který vaši pokožku detoxikuje, vyživí, zregeneruje, prohřeje a následně zklidní

BANÁNOVÝ RITUÁL

Léto

PROCHÁZKA V PROVENCE – celotělový odpočinkový rituál

MERUŇKOVOMRKVOVÝ RITUÁL – celotělový rituál pro vaši krásnou a zdravou pokožku

MÁTOVOLIMETKOVÝ RITUÁL – celotělový rituál s chladivými účinky pro vaši sluncem namáhanou pokožku

LETNÍ OSVĚŽENÍ – celotělový rituál, který doplní vaší pokožce chybějící vitamíny a antioxidanty

PODZIM/ZIMA

Šípkovo-měsíčkový – celotělový rituál, který vaši pokožku zregeneruje, zklidní a navíc jí dodá dávku vitamínu C a antioxidanty

MEDOVO-ZÁZVOROVÝ – celotělový rituál, který vaši pokožku detoxikuje, vyživí, zregeneruje, prohřeje a následně zklidní

RAKYTNÍKOVO-ROZMARÝNOVÝ – celotělový omlazující a vyživující rituál, který doplní vaší pokožce chybějící vitamíny a antioxidanty – doporučujeme pro zralou pleť

KOUZELNÉ VÁNOCE — celotělový rituál, který vás zahřeje nejen na těle ale i na duši s vánočními vůněmi skořice, hřebíčku a pomeranče